Weekend of Science

3 October 2026
9.30 - 12.00
Wundtlaan 1, Nijmegen

Op 3 oktober openen we onze deuren ter ere van het Weekend van de Wetenschap. Baby’s, kinderen, ouders, opa’s, oma’s, familieleden, buurman Joop, oudtante Nel… iedereen is van harte welkom op onze locatie op het Max Planck Instituut. Eigenlijk is er maar één voorwaarde: je bent nieuwsgierig.

Er is van alles te beleven voor kinderen tussen de 0 en 6 jaar, én voor volwassenen.

𝗪𝗮𝘁 𝗸𝘂𝗻 𝗷𝗲 𝘃𝗲𝗿𝘄𝗮𝗰𝗵𝘁𝗲𝗻?

  • Een speelkamer voor de allerkleinsten
  • Gezellige voorleesmomenten voor baby’s en jonge kinderen.
  • Onderzoeksspelletjes voor kinderen tussen 1,5 en 6 jaar.
  • Korte praatjes over hoe baby’s en kinderen leren en zich ontwikkelen
  • Laat je oogbewegingen meten met de eyetracker
  • Ontdek hoe we hersenactiviteit meten bij baby’s en kinderen
  • Een demo van Kletskoppen

Ontdek hoe wetenschappelijk onderzoek naar de ontwikkeling van kinderen wordt gedaan. Is jouw nieuwsgierigheid al geprikkeld? Kom langs en ontdek de wetenschap van dichtbij! Aanmelden is niet nodig.

Ook op andere plekken in Nijmegen worden er tijdens het Weekend van de Wetenschap activiteiten georganiseerd. ’s Middags 3 oktober ben je welkom op de Radboud Universiteit, en op 4 oktober ben je welkom in het Radboudumc.

September 24 2026
14:00 - 16:00
Max Planck Institute for Psycholinguistics, Nijmegen
3 October 2026
9.30 - 12.00
Wundtlaan 1, Nijmegen
6 October 2026
13:00-17:00
Max Planck Instituut, Wundtlaan 1, Nijmegen